אודות

משרד עו”ד רינה שוסטר הוא משרד המתמחה בתחום המקרקעין והנדל”ן, מתוך אמונה כי התמחות בנושא פעילות אחד, התמקצעות בו והיכרות רחבה איתו על כל היבטיו, מאפשרת למשרד להעניק ללקוחות את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

משרד עו”ד רינה שוסטר מגלם בתוכו נסיון של למעלה מ-18 שנה. לעו”ד שוסטר ניסיון עשיר בתחום והיא ליוותה אינספור עסקאות נדל”ן ומקרקעין בעסקאות רבות. ההצלחות הרבות של המשרד הפכו אותו לאחד מהמשרדים המובילים את התחום באזור.

המשרד שם לו למטרה להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ללא פשרות תוך מתן יחס אישי לכל לקוח ולסייע ללקוחות בכל סוגי עסקאות הנדל”ן, בכדי להעניק להם את האפשרות לקבל החלטה מושכלת ונכונה ביותר כאשר הם עומדים בפני אחת מהעסקאות המשמעותיות ביותר שיעשו בחייהם.

המשרד מתמחה בכל תחום הנדל”ן והמקרקעין, החל מליווי עסקאות קניה ומכירה של נכסי נדל”ן – יד שניה או דירות חדשות בכל רחבי הארץ, עסקאות מכירה ורכישה של נכסים מסחריים, תוך ליווי מקיף של פרויקטים של התחדשות עירונית -פינוי-בינוי ותמ”א 38 והשבחת מקרקעין ועד ניהול מיסוי מקרקעין. בנוסף, למשרד ניסיון רב בעמידה מול רשויות וספקים חיצוניים כגון רשויות מקומיות וממשלתיות, יזמים, קבלנים ועוד, ניסוח חוזים מורכבים לעסקאות השונות, תכנוני מס ואף ליטיגציה וייצוג לקוחות בבית משפט במקרה הצורך.

כידוע, עסקאות נדל”ן ומקרקעין הן מורכבות מטבען, ובקיאות בכל תחום דיני המקרקעין וחוקי המיסוי הקשורים לתחום היא הכרח ואף חובה, כמו גם ידע בעבודה מול רשויות, גופים ממשלתיים ואפילו בנקים. כאן בא לידי ביטוי היתרון המשמעותי של המשרד על פני המתחרים – העובדה שההתמחות הייעודית של המשרד היא בתחום המקרקעין תאפשר להיות סמוכים ובטוחים כי אתם בידיים הטובות ביותר.

אם אתם נמצאים לפני ביצוע עסקת נדל”ן, עו”ד רינה שוסטר תלווה אתכם בנאמנות מהשלבים הראשוניים של העסקה ועד החתימות האחרונות, העברת המפתח והסדרת הבעלות אל מול הרשויות.

 

שינוי גודל גופנים